SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Malmö Allstar Cheer
#Purplefamily - skånes största cheerleadingfamilj
Kontakt
Område Mailadress
Kansli Info@malmoallstar.se
Styrelsen Styrelsen@malmoallstar.se 
Kassör Ekonomi@malmoallstar.se 
Föreningsutvecklare Elin.weikert@malmoallstar.se 
Intag tävlingslag Tryout@malmoallstar.se 
Proshop Proshop@malmoallstar.se 
Event Event@malmoallstar.se 
Lagmail (lagnamn)@malmoallstar.se 
Föreningsinformation
Bildad 1997
Föreningsnummer 39349-19
Postadress

Wulff, Karlsrovägen 19

30234 Halmstad

Telefon 040-6020960 - Skicka sms eller lämna meddelande under dagtid på vardagar så ringer vi upp. 
E-post Info@malmoallstar.se
Plusgiro

6193308-1

Organisationsnummer 846501-2881
 
Följ oss på Facebook:
Följ oss på YouTube:
Följ oss på soundcloud: